Васильєв Ігор Сергійович

Мажоритарний округ № 158 місто Суми: Зарічний, Білопільський, Краснопільський, Сумський райони

Український ІТ - підприємець. Довгий час ефективно боровся з корупцією працюючи в Національному агентстві з питань запобігання корупцією. Значні успіхи в запобіганні політичній корупції. Знаю як викривати і притягати до відповідальності крупних порушників і злодіїв. Більше 10 років працював в банківській сфері, в. т. ч. на керівних посадах. Досконало знаю фінансову систему країни.

Illustration
icon

Цінності

Людина повинна бути вільною, як духовно так і матеріально. Заможність людей повинна зростати, що спричинить економічне зростання країни. Справедливість і Рівність усіх перед Законом. Не боротьба з корупцією, а перемога над нею. 

icon

Цілі

Припинення еміграції людей в інші країни, через зростання реального добробуту населення. Швидка перемога над побутовою корупцією. Осучаснення державних органів, відмова від паперових носіїв, звітів тощо.

icon

Соціальна відповідальність

Прозорість, відкритість, відповідальність, командна робота, народовладдя, залишатися людиною, бути чесним.

Програма

  • 01. Справедливість і рівність усіх перед ЗакономМи – це Народ України. Вони – це «політичні пенсіонери», які кочують із влади до опозиції, з партії в партію та постійно створюють собі вигідне місце, прикриваючись недоторканністю. «Кнопкодавство», «депутатські прогули» – автоматична підстава для позбавлення депутатського мандата.

  • 02. Не боротьба з корупцією, а перемога над неюНульова толерантність до корупції на всіх рівнях. Підозрюваний у корупції не вийде під заставу. Засуджений за корупцію отримає конфіскацію майна та довічну заборону обіймати державні посади. Викривач корупції перебуватиме під захистом держави та одержуватиме матеріальне заохочення.

Ви можете написати про свою проблему кандидату особисто

Для цього ми розробили мобільний додаток. Просто зареєструйтеся, напишіть проблему та чекайте на відповідь2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності